Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí rok

           Zase léto strašně se těšim. Je tady prozatim poslední, ale nejlepší rok v Borčících.Musíme jet brzo,aby jsme zabrali chatku. Žádný zastávky, no dobře tak teda jedna v Praze u letadla ,ale jako opravdu kratičká a rychle směr Turnov.Už z dálky z auta vidím terku. Auto ještě ani nezastavilo a já už otvírám dveře.Musíme se přivítat.

           Po dlouhém vítání, se jdeme zapsat.Naše vedoucí je Dráža.Už sedíme s panem Lyerem u stolu a co se nestane... Papežovi...hm ty já tady vůbec nemám...říká pan Lyer. Kam je ale dáme??? Celej tábor je plnej, ani jedna chatka nejni volná.. Už se jim směju, že si udělali pěknej výlet přes půl republiky a můžou zas domu..No ale je tu jiné řešení.. Pan Lyer povídá Dráže: ,, Vem je i s holkama Pochylejma do toho apartmánu.´´ A my se už řítíme do našeho apartmánu. Vlastní lednička, koupelna, záchod, tři pokoje... co víc  si přát :-)

          Anetka přijela asi za hodinu (no jo pražáci) :-). Jitka s námi tetokrát nejela, byla s rodiči na dovolený. Bylo pěkný počasí ve stájích jsme měli sužbu každej den, moc nás to tam bavilo.chodili jsme za hříbátkama.Taky musím zmínit Lucku a Vikyho. Ale o těch by Vám asi víc řek Michal :-) vid Anet.?? :-). No a co teprve Arnoštek a Kuba. Jak jsem sádrovali ručičky. A arnoštkovi se to tak líbilo, že si to chtěl zkusit doma sám. A pak mi volal a povídal jak mu ta sádra nešla sundat a že málem přišel o ruku a máma mu málem přestřihla šlachy, když mu to sundavala. No bylo to celkem vtipný....V Turnově jsme navštívili náš oblíbený krámek se suvenýry a vykoupili jsme všechny sluníčka a želvičky.

           Jelikož jsem měla narozeniny, tak jsme to i přes všechna utajování oslavili. dokonce na dvakrát. Nejdříve se těsně před půlnocí ozavlo strašný bouchání na dveře. hrozně jsem se lekla a šla jsem otevřít. Samozdřejmě že to byla Anetka s Terkou. Všechny vzbudily, až na Michala :-). A přesně o půnoci na 16.července začali házet lupínky. Měla jsem je uplně všude. nakrájela jsem borůvkovej dort. (fuj na lupínku a pošuk na borůvce) tu byli hned.Oslava se protáhla celem na dlouho.když holky a Michal usnuli dali jsme jim čuchat mejdlo, ale moc se nám to nedařilo.Druhá oslava se konala 16.července ve 22:30(přesná doba mého nerození), Zavázali mi oči a už mě vedli ke hnoji, ale naštěstí byl zrovna vyvezenej :-) valník byl prázdej. Tak mě vyváleli v pilinách. Asi si umíte představit jak to kouše :-).

          Pak jsem šly spát. Ale s Anetou a Terkou jsem se ve dvě ráno sešla na dvoře a šly jsme dělat kanadskou noc. Patlali jsem pasty na kliky .... ale pššt :-). No co budu povídat sranda byla to se musí nechat.Nebo naše obíhačka s jednou pálkou.Ještě bych se měla zmínit o našem miláčkovi Arnoštkovy. Když nám pučil ten jeho fingerboard a nám s Jančou hned upadly kolečka. Ale neboj nevšim si toho.

           No prostě v Borčicích je sranda a bezva lidi , už se těšim na další rok...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Diskuse

(Fuj na lupínku, 1. 1. 2008 19:48)

No jo tak já něco seženu mno

Co takhle diskuse?

(Pošuk na borůvce, 1. 1. 2008 19:46)

Jů, dík. Hele neměla by si tady zřídit nějakou diskusi? Aby sma si nepsali takhle hloupě přes komentáře. Co říkáš? =)

Pochvala

(Fuj na lupínku, 1. 1. 2008 19:15)

Anet je taky šikulka jako my

Rozsudek

(Pošuk na borůvce, 31. 12. 2007 20:11)

Takže já vás rozsoudim....ste šikulky obě =)

Stručnost

(Fuj na lupínku, 31. 12. 2007 12:13)

To se ti povedlo šikulka si ty :-)

pochvala

(Jana, 31. 12. 2007 12:04)

seš šikulka

Jj, už vim

(Pošuk na borůvce, 30. 12. 2007 19:02)

No jasně, už si vzpomínám=). Tak u toho jse vlastně byla=).

Fingerboard

(Fuj na lupínky, 27. 12. 2007 20:08)

No takovej ten skejt na ty prsty, jak tam snim furt machroval. Jo dík za pochavlu :-)

Pochvala Pétě

(Anetka, 27. 12. 2007 18:42)

Péťo, sepsala jsi to skvěle =). A je pravda, že o Lucce a o Vikym nám sem jistě napíše Michal nějaký rozsáhlý sloh, až sem přijde =). Jo a co že vám to Arnoštek půjčil a vy jste mu to rozbily? U toho jsem asi bohužel nebyla...ale na další rok se taky těšííím =)